Specialista na výživu
Kdo vlastně jsem? 
Jdu mrknout! 
Ondřej Klein 

Jmenuji se Ondřej Klein a jsem specialista na výživu. Abychom se lépe poznali, tak vám o sobě povím pár věcí. Mým velkým koníčkem je fotografování a vše, co se dá shrnout termínem životní styl. O výživu jsem se začal zajímat již od svých brzkých pubertálních let. Hlavně kvůli tomu, že jsem nebyl sám se sebou spokojený a jako každý člověk v takovém věku jsem chtěl vypadat dobře. Od mala jsem zápasil s kilogramy navíc a v jednom bodě života, kdy mi brácha řekl, že vypadám jako chodící reklama na McDonald jsem šel do sebe. Začal jsem znovu, tuším po tříleté pauze, hrát fotbal a enormně jsem snížil množství přijímané potravy. Tehdy jsem zhubnul za období letních prázdnin celkem drasticky kolem 20 Kg. Dnes již vím, že můj tehdejší postup mi sice dopomohl k úbytku tělesného tuku, avšak za cenu ztráty pár kilogramů svalů a úspornějšího metabolismu v budoucích letech. Postupně se mi doma začínaly hromadit knížky o výživě a počet přečtených článků na toto téma strmě narůstal. V kombinaci s tím, že jsem se od mala věnoval spoustě sportovních aktivit, jsem si vybral studijní obor zaměřený na výživu a sport. Ve světě výživy jsem došel přirozeným procesem učení k mnoha poznáním, které bych vám rád předal a byl vám průvodcem na cestě ke zdravějšímu životu. Vím, jak je těžké se ze všech sil snažit uspět a nedosahovat výsledků. Zjistíte, kde jste udělali chybu a jdete do toho znovu. Já jsem těch chyb udělal spoustu, a proto vám můžu poradit, jak svých cílů dosáhnete rychleji bez zbytečných nových začátků. Stejně jako překonávání sama sebe, je těžké zůstat na zvolené cestě a nesejít do propasti. Věřím však, že s pomocí a nenásilným nasměrováním, to dokáže každý.  Projděte si tento web, zjistěte, co nabízím a pokud budete mít pocit, že bych vám mohl pomoci, tak mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na spolupráci.

P.S. Na moje fotografie se můžete podívat na www.ondrejklein.cz.

Chci vidět reference
Odborné vzdělání:
2013               - Škola výživy MAHRA
2012 - 2013 - Škola alternativních umění
2013 - 2016 - Regenerace a výživa ve sportu
                           Masarykova univerzita
Konference:
2014 - Metabolický syndrom - Mezioborový problém.
              Brno.
2016 - Personalizovaná výživa ve sportu v kontextu s novými
              výživovými směry. Praha.
Zkušenosti:
2013 - Individuální práce v oblasti výživy
2016 - Realizace skupinových silových lekcí
2017 - Realizace silových seminářů
2017 - Přednášková činnost
2016 - 2017 - Redaktor v magazínu Fit - Pro.cz
2017 - Redaktor v magazínu Aktin.cz
Ohlasy
Silový seminář
Seminář se skládal z teoretické části a praktické části. Díky teoretické části jsem se dozvěděl, jaké cviky bych měl provádět (aby měly požadovaný efekt) a jak často, aby tělo stihlo zregenerovat. V praktické části jsem prováděl cviky sám a poté mi bylo řečeno, co dělám špatně a jak to vylepšit. Seminář mi pomohl ke zlepšení techniky cviků a naplánování si cvičení.
--- Martin Švanda ---
Přednáška o výživě 
Ondřejova přednáška o výživě byla velmi zajímavá, a přesto že trvala přes dvě hodiny, jsem se ani chvíli nenudil. Zpracování prezentace a mluvené slovo bylo velmi dobře zvládnuto a zábavnou formou jsem se dozvěděl spoustu věcí, které jsem nevěděl, přesto že se o zdravou výživu sám delší dobu zajímám. Účast na této akci můžu pouze doporučit, ať už lidem kteří ,se o výživu nezajímají vůbec (těm především), tak i zdatným zdravým strávníkům.
--- Víťa Špaček ---
Partnerská úprava životního stylu 
Do Ondrových rukou jsem se svěřil před 2 lety. Pořád jsem tápal v jídle, cvičení a nepřinášelo to, co jsem očekával. Po sestavení plánu a po několika konzultacích jsem viděl výsledky a hlavně objevil nové možnosti stravování. Po 2 letech se k Ondrovi přidala i má žena. Nyní v tom jedeme spolu, vlastně ve "třech", Ondra nás má neustále pod drobnohledem, rád a ochotně nám zodpoví otázky, co nás zajímají. Za nás Super!!!  Zeptej se sám sebe: Na co ještě čekám???
--- Vojta & Zuzka Nitschovi ---
Redukční jídelníček
Chtěl bych se podělit o zkušenosti ze spolupráce s Ondrou. Kontaktoval jsem ho z důvodu sestavení výživového jídelníčku pro sportovní režim a potřebou dostat se na správnou váhu a tím zlepšit sportovní výkony. Po vyplnění dotazníku se Ondra pustil do své práce a tím jsme začali skvělou spolupráci. Bylo mně dobře vysvětleno, jak se správně stravovat, čeho si dopřávat a čemu se vyhýbat, výsledkem byl sestavený jídelníček na míru mé osoby. Dále mně byly doporučeny výborné pohybové aktivity, které byly super k získání fyzické kondice. Ondra byl velice aktivní a neustále člověka podporoval a tím mě nutil ke zlepšení mých výsledků. Ondru můžu vřele doporučit všem ostatním, kteří uvažují o změně životního stylu nebo ke zlepšení sportovních výkonů, protože bez kvalitního jídelníčku a rad od Ondry to nejde!
--- Ondra Slaný ---
Osobní trénink 
S Ondrou cvičím rok. Už po prvním tréninku s ním jsem začala posilovnu vnímat jinak než dříve, kdy jsem chodila hlavně na pás, orbitrek apod. Řekla jsem Ondrovi, jakých výsledků chci dosáhnout, a on mi navrhl cestu. Naučil mě správnou techniku všech cviků, se kterými se setkáváme. Když jdeme cvičit, má sestrojený plán, který držíme. Plán spolu konzultujeme, pokud mi nějaký cvik nevyhovuje, Ondra najde alternativu. Výsledky cvičení s Ondrou se dostavily poměrně rychle, ubyly nějaké ty centimetry, zpevnila se mi celkově postava a cítím se líp. Posilovna mě teď vyloženě baví a už se nestydím cvičit v „pánské části“. Díky Ondrovi už netápu, co dělat, když jdu do posilovny sama. Pár tréninků s Ondrou stačí k tomu, aby ses naučil vše, co potřebuješ znát pro to, abys svých cílů dosáhl, a pak už je to jen na Tobě. Ondra řeší trénink každého klienta individuálně a ušije mu ho na míru, takže se nemusíš bát, že bys to nezvládl. Tak šup do toho :).
--- Adéla Báčová ---
Suplementační plán 
Jelikož jsem chtěl maximalizovat své snažení v bodybuildingu, nechal jsem si poradit s jídelníčkem. Po upravení stravování cítím mnohem více energie a síly, což mi dovoluje posouvat své hranice. Mám jistotu, že dodávám  
tělu vše, co potřebuje. Po zkonzultování doplňků stravy užívám pouze to, co má pro můj trénink smysl a musím říct, že to  nejen ulevilo mé peněžence, ale poznal jsem také, že to není o tom, kdo pije kolik "proteiňáku". Úspěšně nabírám aktivní  tělesnou hmotu a je to vidět i na mém těle. Vím, že kdykoliv budu něco potřebovat, stačí se ozvat, probereme to spolu a  hned mám jasno. Celkově je pro mě spolupráce s Ondrou velkým přínosem.
--- Jan Dubský ---
Jdeme to společně zvládnout? 
Jdeme do toho!

 Copyright 2017- Ondřej Klein

Thanks for subscribing. Share your unique referral link to get points to win prizes..
Loading..