Specialista na výživu
Podívejte se, jak můžeme spolupracovat 
Jdu mrknout! 
služby
Tip: Popis jednotlivých služeb si zobrazíte kliknutím na ikonu služby.
Racionální jídelníček 
Chcete se prostě stravovat zdravě a v nepřeberném množství informací na internetu už jste ztratili víru, že najdete to správné? Pak je tu právě pro vás balíček racionálního plánu.


Sportovní jídelníček
Tato služba je členěna do několika kategorií podle toho, jakému sportovnímu odvětví se věnujete a na jaké úrovní působíte. Jelikož diametricky rozdílné jsou nutriční požadavky na výživu maratonce a kulturisty, tak je zapotřebí tento koncept silně individualizovat.
Redukční plán 
Trápí Vás nějaké to "kilečko" navíc a máte chuť s tím zatočit? Balíček redukčního plánu vám v tom pomůže nejlépe!


Alternativní výživové směry 
Pokud přemýšlíte o přechodu na alternativní výživový směr, tak byste měli znát, jaká rizika a výhody to s sebou přináší. Právě pro vás je tu tento balíček.
Suplementační plán 
Na základě vašeho jídelníčku a tréninku zjistíme, jestli pro vás bude přínosné používání doplňků stravy. 
Skype konzultace 
Z pohodlí domova probereme vše, co vás bude zajímat ohledně výživy, tréninku a doplňků stravy. Ptejte se na cokoliv, co potřebujete vědět.
Osobní konzultace 
Osobně probereme vše, co vás bude zajímat ohledně výživy, tréninku a doplňků stravy. Ptejte se na cokoliv.
Osobní trénink 
Nejste si jistí správnou technikou cvičení? Bolí vás po cvičení to, co by nemělo? Právě proto by byl vhodný osobní trénink, při kterém vás naučím správně cvičit.
Plán na regeneraci 
Tvrdě trénujete a nevíte, jak svému tělu dopřát odpočinek a kvalitní regeneraci? Pak je tu na míru vytvořený regenerační plán k dosáhnutí ještě lepších sportovních výsledků.
Ohlasy
Silový seminář
Seminář se skládal z teoretické části a praktické části. Díky teoretické části jsem se dozvěděl, jaké cviky bych měl provádět (aby měly požadovaný efekt) a jak často, aby tělo stihlo zregenerovat. V praktické části jsem prováděl cviky sám a poté mi bylo řečeno, co dělám špatně a jak to vylepšit. Seminář mi pomohl ke zlepšení techniky cviků a naplánování si cvičení.
--- Martin Švanda ---
Přednáška o výživě 
Ondřejova přednáška o výživě byla velmi zajímavá, a přesto že trvala přes dvě hodiny, jsem se ani chvíli nenudil. Zpracování prezentace a mluvené slovo bylo velmi dobře zvládnuto a zábavnou formou jsem se dozvěděl spoustu věcí, které jsem nevěděl, přesto že se o zdravou výživu sám delší dobu zajímám. Účast na této akci můžu pouze doporučit, ať už lidem, kteří se o výživu nezajímají vůbec (těm především), tak i zdatným zdravým strávníkům.
--- Víťa Špaček ---
Partnerská úprava životního stylu 
Do Ondrových rukou jsem se svěřil před 2 lety. Pořád jsem tápal v jídle, cvičení a nepřinášelo to, co jsem očekával. Po sestavení plánu a po několika konzultacích jsem viděl výsledky a hlavně objevil nové možnosti stravování. Po 2 letech se k Ondrovi přidala i má žena. Nyní v tom jedeme spolu, vlastně ve "třech", Ondra nás má neustále pod drobnohledem, rád a ochotně nám zodpoví otázky, co nás zajímají. Za nás Super!!!  Zeptej se sám sebe: Na co ještě čekám???
--- Vojta & Zuzka Nitschovi ---
Redukční jídelníček
Chtěl bych se podělit o zkušenosti ze spolupráce s Ondrou. Kontaktoval jsem ho z důvodu sestavení výživového jídelníčku pro sportovní režim a potřebou dostat se na správnou váhu a tím zlepšit sportovní výkony. Po vyplnění dotazníku se Ondra pustil do své práce a tím jsme začali skvělou spolupráci. Bylo mně dobře vysvětleno, jak se správně stravovat, čeho si dopřávat a čemu se vyhýbat, výsledkem byl sestavený jídelníček na míru mé osoby. Dále mně byly doporučeny výborné pohybové aktivity, které byly super k získání fyzické kondice. Ondra byl velice aktivní a neustále člověka podporoval a tím mě nutil ke zlepšení mých výsledků. Ondru můžu vřele doporučit všem ostatním, kteří uvažují o změně životního stylu nebo ke zlepšení sportovních výkonů, protože bez kvalitního jídelníčku a rad od Ondry to nejde!
--- Ondřej Slaný ---
Osobní trénink 
S Ondrou cvičím rok. Už po prvním tréninku s ním jsem začala posilovnu vnímat jinak než dříve, kdy jsem chodila hlavně na pás, orbitrek apod. Řekla jsem Ondrovi, jakých výsledků chci dosáhnout, a on mi navrhl cestu. Naučil mě správnou techniku všech cviků, se kterými se setkáváme. Když jdeme cvičit, má sestrojený plán, který držíme. Plán spolu konzultujeme, pokud mi nějaký cvik nevyhovuje, Ondra najde alternativu. Výsledky cvičení s Ondrou se dostavily poměrně rychle, ubyly nějaké ty centimetry, zpevnila se mi celkově postava a cítím se líp.J Posilovna mě teď vyloženě baví a už se nestydím cvičit v „pánské části“. Díky Ondrovi už netápu, co dělat, když jdu do posilovny sama. Pár tréninků s Ondrou stačí k tomu, aby ses naučil vše, co potřebuješ znát pro to, abys svých cílů dosáhl, a pak už je to jen na Tobě. Ondra řeší trénink každého klienta individuálně a ušije mu ho na míru, takže se nemusíš bát, že bys to nezvládl. Tak šup do toho :).
--- Adéla Báčová ---
Suplementační plán 
Jelikož jsem chtěl maximalizovat své snažení v bodybuildingu, nechal jsem si poradit s jídelníčkem. Po upravení stravování cítím mnohem více energie a síly, což mi dovoluje posouvat své hranice. Mám jistotu, že dodávám  
tělu vše, co potřebuje. Po zkonzultování doplňků stravy užívám pouze to, co má pro můj trénink smysl a musím říct, že to  nejen ulevilo mé peněžence, ale poznal jsem také, že to není o tom, kdo pije kolik "proteiňáku". Úspěšně nabírám aktivní  tělesnou hmotu a je to vidět i na mém těle. Vím, že kdykoliv budu něco potřebovat, stačí se ozvat, probereme to spolu a  hned mám jasno. Celkově je pro mě spolupráce s Ondrou velkým přínosem.
--- Jan Dubský ---
Jdeme to společně zvládnout? 
Jdeme do toho!

 Copyright 2018- Ondřej Klein

Thanks for subscribing. Share your unique referral link to get points to win prizes..
Loading..