Uncategorized

Jak se mnou probíhá spolupráce?

Ondřej Klein


Cílem článku je přiblížit vám, jak spolupráce se mnou probíhá. Mnoho lidí si myslí, že to začíná a končí předáním stravovacího plánu, ale to je pouze jeden z mnoha dílů mozaiky. Tu je třeba poskládat tak, abyste pochopili, co potřebuje znát na cestě za vysněnými sny. Co bude cílem naší spolupráce? Moji snahou bude naučit vás orientovat se ve světě výživy. Osvojíte si takové návyky, kdy si budete sami schopni vybírat, co je pro vás dobré a co je špatné. Chci vás naučit, jak se sebou pracovat, abyste byli úspěšní v maratónu a ne jen pouze vyhráli jediný sprint. Jistě jste si již prohlédli záložku služby a zjistili, jaké jsou možnosti spolupráce se mnou, a třeba Vás i něco zaujalo a zajímaly by Vás detailnější informace.


 

Pojďme se podívat, jak to typicky vypadá, když se rozhodnete pro komplexní plán typu sportovního nebo redukčního typu.

Po tom, co mne kontaktujete, vám zašlu dotazník. Aby naše spolupráce byla úspěšná, potřebuji se o vás dozvědět některé informace. Podle vyplněného komplexního dotazníku budu například vědět, na co upozornit. Zda máte zvýšená rizika vzniku některých civilizačních onemocnění, jako jsou cukrovka, vysoký krevní tlak apod. Společně se potom budeme snažit případná rizika eliminovat.

Dále budu potřebovat současné stravovací návyky. Konkrétně záznam jídelníčku a pitného režimu ve dvou pracovních a jednom víkendovém dni. Typicky čtvrtek – sobota nebo neděle – úterý. Pokud jste sportovec, tak budu ještě potřebovat týdenní tréninkový plán, používané doplňky stravy a formy regenerace.

Následně vše důkladně vyhodnotím a sestavím plán, který bude zohledňovat vaše potřeby a vámi zvolený cíl. Délka spolupráce je na 3 měsíce, to je dostatečně dlouhá doba, abyste dále byli schopni bojovat sami za sebe, naučili se vše potřebné a cítili na sobě již viditelné změny. Na základě zpětné vazby od vás (formou online dokumentu) budu každých 14 dní vyhodnocovat vaše výsledky, a díky tomu může být naše spolupráce efektivnější. V ceně máte osobní/skype nebo e-mail konzultaci. V rámci sportovního jídelníčku máte v ceně jako bonus suplementační plán :).

Co v rámci doporučení dostanete?

 • Vyhodnocení dotazníku
 • Vyhodnocení současného stravovacího režimu
 • Vyhodnocení pohybového režimu
 • Obecná doporučení
 • Návrhy na zlepšení stravovacího a pohybového režimu
 • Konkrétní návrh rámcových jídelníčků
 • Variace pokrmů a řadu receptů

A co lze reálně od programů očekávat?

 • Zvýšení úrovně energie během dne
 • Úprava váhy (zejména tukové tkáně)
 • Lepší zásobení energií pro sportovní výkon
 • Obecně se většinou budete cítit lépe :).

Teď už nemusíte nad ničím váhat, víte, jak probíhá spolupráce a zejména, co konkrétně dostanete.

Síla pochází ze spolupráce, nikoliv ze snahy vše zvládnout sám.

 

Comments

comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *